Pana Halu jsme poznali na svatebním veletrhu v Brně, ihned nám byl ve vší té konkurenci sympatický, byl u stánku v daný moment sám a stále se příjemně usmíval, přestože musel zodpovídat opravdu hodně otázek kolemjdoucích párů.
  Řekli jsme mu naši představu o snubních prstenech a přestože byla velmi specifická a žádné takové ve vzornících neměl, ihned pochopil, co si přejeme a doporučil nám, aby tyto prsteny byly vyrobeny jinak, než jsou na ostatních stáncích, aby tyto déle vydržely krásné a byly i praktičtější pro každodenní nošení. Velmi mile nás pan Hala překvapil i cenou, kterou nám předběžně napočítal (kdy se tato rovnala nakonec i skutečné ceně), která ve srovnání s ostatními prodejci snubních prstenů na veletrhu byla skutečně nejnižší, dokonce za tuto nabídl i větší a vyšší kvalitu briliantů než ostatní prodejci).
  Ze začátku jsme měli obavy, že jsme z větší vzdálenosti od dílny pana Haly a jak bude probíhat zkouška prstenů či jejich předání, avšak tato obava byla zbytečná, pan Hala nejen že byl stále u telefonu a na e-mailu, kdykoli jsme měli nějaký dotaz, ale dokonce nám zaslal prsteny ve fázi, kdy tyto nebyly opracovány z vnější strany, abychom si tyto vyzkoušeli, aby nám prsteny padly jako ulité. Poté, co prsteny zhotovil, osobně nám tyto dovezl do Brna.
  Prsteny jsou nádherné, každý nám je chválí a vyptávají se, odkud je máme. Jsou to nádherné šperky a vzpomínka na celý život.
  Michaela a Ondřej, Brno       

  S prací pana zlatníka jsme velmi spokojeni. Naše prsteny jsou kvalitní a krásná práce.
  Andrea a Ivan, Brno       

  Moc děkujeme za krásné svatební prstýnky. Pana Halu jsme potkali na svatebním veletrhu. Velice nás zaujala jeho práce a vstřícné jednání. Hotové prstýnky jsou ještě hezčí než vystavené vzorky. Všem jeho práci doporučujeme. Velikou výhodou jsou úpravy přesně dle přání. Komunikace s panem Halou byla perfektní.
  Slávka a Martin, České Budějovice       

  Všechny prsteny od vás – zásnubní i snubní oba – sklidily obrovský obdiv od všech a dodnes se mě lidi ptají, od koho mám takový zásnubní a snubní prsten. 
  Eva, Boskovice        

  Moc děkujeme za prstýnky, přišly v pořádku. Když jsme rozbalili balíček, oba jsme jen udělali obdivné "jéééé"!
  Jsou opravdu moc krásné a povedené! Máme z nich velikou radost a určitě Vás budeme všem doporučovat.
  Magdalena, Brno       

  Vazeny pane Halo,
  s odstupem pul roku bychom Vam chteli jeste jednou podekovat za Vasi pomoc pri vyberu a vyrobe prstynku. Nejenze se nam neokoukaly, ale pokud bychom se brali dnes, volba by byla stejna.
  Prejeme Vam mnoho uspechu nejen v praci!
  Helena a Radovan, Praha       

  Líbilo se nám, že prstýnky byly zhotoveny na míru (ne objednány z katalogu) - pan zlatník vše krásně vysvětlil a poradil - výsledkem je poctivá ruční práce. Pan Hala je velice férový člověk a odborník. Můžeme jen doporučit!
  Jana, Pardubice        

  Pro snubní prstýnky z klenotnické dílny HD jsme se rozhodli na základě dobrých referencí a příznivé ceny.
  Na rozdíl od prstýnků velkovýrobců na trhu, oceňujeme ruční práci a originál, který p. Hala ještě přizpůsobil našemu přání.
  Prstýnky sklidily obdiv již při obřadu od oddávajících a pak i u známých a kolegů.
  Skvělé společné rozhodnutí do budoucna.:-)  
  Marie a Milan, Jihlava       

  Na pana Halu nás navedla naše mamka, neboť k němu do dílny již dlouhá léta vozí veškeré šperky, které potřebují renovaci nebo jakoukoliv jinou úpravu. Proto jsme neváhali a hned jsme věděli, že naše snubní prsteny vyrobí pan Hala.
  Tímto bychom mu chtěli moc poděkovat za výrobu krásného zásnubního prstenu a stejně tak krásných snubních prstenů. Jeho práce je kvalitní a výsledkem jsou prsteny, které se každému líbí, ale hlavně se líbí nám a na ruce hezky vyniknou. Komunikace s panem Halou je skvělá a vždy nám vyšel vstříc natolik, aby se společná schůzka časově hodila spíše nám.
  Ještě jednou děkujeme a věříme, že spolupráce s Vámi bude i nadále pokračovat.
  Šárka a Hynek, České Budějovice        

  Snubní prsteny jsou fantastické! Pokaždé, když se na můj prsten podívám, nádherně se třpytí a vypadá velice elegantně. Naprosto jste splnil mou představu. Děkujeme za vřelou a příjemnou komunikaci při zkouškách, jezdili jsme k Vám rádi. Vaše služby a odkaz na webové stránky doporučujeme přátelům a známým :-). 
  Veronika a Jiří, Lišov      

  Vaše - naše :-) prstýnky jsem poprvé viděla na stránkách "Fleru" a od té doby jsem věděla, že jsou to "TY PRSTÝNKY". Vyrazili jsme za nimi do Vaší dílny pěkný kousek cesty, ale díky tomu jsme získali individuální přístup a nádherné snubní prstýnky, které nejsou jen bezejmenným šperkem. 
  Ceníme si toho, že v dnešním komerčním světě máme prstýnky, které vyrobil konkrétní člověk jen a jen pro nás. Přestože od svatby už nějaká chvilka uplynula, prstýnky jsou stále nádherné a zatímco manžela bych někdy klidně vyměnila :-), prsten ani náhodou. Ještě jednou děkujeme.
  Petra a Pavel, Ledeč nad Sázavou    

  Toužila jsem po přívěsku velmi originálního tvaru a pan Hala mi moje přání ochotně splnil. Velice děkuji, přívěsek je proveden kvalitně a je moc krásný.
  Petra, Havířov      

  Na doporučení našich známých jsme využili služeb pana Haly (výroba snubních prstýnků). Práce a přístup byly perfektní a prstýnky dopadly přesně podle našich představ.  S klidným svědomím můžeme doporučit. Děkujeme.
  Milan a Martina    

  Dobrý den, pane Halo,
  slíbili jsme vám, že vám dáme info, zda měl přívěsek whipeta úspěch, tak mohu konstatovat, že obrovský, všem se moc líbil. Pro ukázku vám zasílám fotku oslavenkyně s přívěskem na krku, která z něho měla největší radost. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na naše snubní prsteny.
  Pavel, České Budějovice

  Ještě jednou chceme poděkovat za Vaši práci. S prsteny jsme velmi spokojeni. Podle předpokladů jsou již mírně poškrábané, ale mě to vlastně příjde fajn. Vždyť vztah je taky taková sinusoida a né vždy je bez škrábanečku. Jeho pokračování se prostě bude vepisovat do těch prstenů :) V příloze zasílám fotografii prstenů a akt kroužkování, u kterého jsem v rozrušení kroužkovala špatnou ruku partnera :)
  Mějte se moc krásně a užijte si vánoční svátky
  Veronika, Nový Jičín

  V červenci jste nám vyráběl snubní prsteny. Se zakázkou jsme byli nadmíru spokojeni. Konečně máme také fotografie z naší svatby a hlavně jsem se dostal k tomu, abych Vám poděkoval a poslal také foto prstenů na ruce. Fotograf trošku improvizoval a tak i fotky stojí za to. S manželkou jsme s provedením prstenů spokojeni a těšíme se na další spolupráci, ale asi až k vám bude vystavěna dálnice. Cestu z Tachova do Č.Budějovic se mi už po okreskách nechce absolvovat :-)
  Prsteny nosíme denně a jsem na ně hrdi. Děkujeme.
  Ivan, Tachov

  © 2014-2017 HD Klenoty. All Rights Reserved.